Ting & Tøy Butikkene

Gjøvik (Kirkeby)
Telefon 6113 6200, gjovik@tingogtoy.no
Åpent tirs-fre 11-16, lør 11-14
(Jul -23: Stengt i romjula)
Gjøvik sentrum, Storgata 8
 Telefon 454 88 587, storgata8@tingogtoy.no
Åpent tirs-fre kl 11-17, lør 11-15
 
Jaren
Telefon 452 37 895, jaren@tingogtoy.no
Åpent Man-fre kl 10-14, lør 10-14
(Jul -23: Stengt 23 des – 2 jan)
 
Lena
Telefon 453 92 894, E-post lena@tingogtoy.no
 Åpent Tirs-fre kl 10-16, lør 10-14
(Jul -23: Stengt 22 des – 2 jan)
TT Lena
Lillehammer
Telefon 454 17 842,  lillehammer@tingogtoy.no
Åpent tirs-fre kl 11-16, torsdag 11-18
(Jul -23: Stengt 22 des – 2 jan)
TT Lillehammer
Moelv
Telefon 452 19 384, moelv@tingogtoy.no
Åpent Man-fre kl 10-16, lør 10-14
(Jul -23: Stengt 18 des – 2 jan)
Otta
Telefon 454 91 753 otta@tingogtoy.no
Åpent Tirs-fre kl 11-15, lør kl 11-14
(Jul -23: Stengt 23 des – 1 jan)
TT Otta
Raufoss
Telefon 452 67 428, raufoss@tingogtoy.no
Åpent Man-fre kl 10-15, lør kl 11-14
 
TT Raufoss
Roa
Telefon 906 12 356, roa@tingogtoy.no
Åpent Tirs-ons kl 10-15
(Jul 23: Stengt 19 des – 10 jan, åpent tors 10-15)
TT Roa
Stange
408 15 090 / 412 96 003,  stange@tingogtoy.no

Åpent Ons,  fre kl 12-16, tors 12-17. Lør 11-14:30
(Jul 23: Stengt 23, åpent ons-fre 11-14, stengt 30)

TT Stange
Vinstra
Telefon 454 16 736, vinstra@tingogtoy.no

Åpent Man-fre kl 10-16, lør 10-14

TT Vinstra
Vågå
454 72 613, vaga@tingogtoy.no

Åpent Man, tors, fre kl 11-16, lør 11-15

TT Vågå
Scroll Up